2018/2019 - CKP2016

Przejdź do treści

Menu główne:

CBR > Zrealizowane zadania
 

 
 
 
 
Nasze 36 zadanie.

 
Wyszukanie uszkodzenia w instalacji gniazd wtykowych w warsztacie trapii Zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej

Warsztat terapii zajęciowej w Dąbrowie Rusieckiej prowadzony przez Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym poprosiło nas o pomoc – znalezienie chochlika, który spowodował brak prądu… jednym słowem nasi nieocenieni elektrycy mieli za zadanie wyszukać uszkodzenia w instalacji gniazd wtykowych. I oczywiście się udało – praca przyniosła zamierzone rezultaty

Roboty wykonali:  uczniowie klas elektrycznych
Robocizna: CKP – bezpłatnie

 

 
 
 
Nasze 35 zadanie.

Wykonanie posadzki na wejściu głównym do świetlicy na ROD „Poziomka”

Tegoroczna jesień była życzliwa dla naszych płytkarzy :) Współpracując z ROD Poziomka przez ostatnie lata wykonaliśmy wszystkie prace związane z postawieniem przybudówki, jej wykończeniem ale również z remontem istniejącej świetlicy i jej zaplecza. W obecnym roku szkolnym przyszła pora na wykonanie posadzki przed wejściem głównym do budynku. Ważnym elementem prac było nie tylko położenie płytek na schodach wejściowych ale również na podjeździe dla osób niepełnosprawnych co z pewnością wymaga dużych umiejętności. Takimi właśnie umiejętnościami wykazali się nasi budowlańcy. Na początku było ciężko….trzeba wymierzyć, rozplanować a i co najważniejsze „złapać poziom”. Ale już później poszło z górki…płytki położone pomimo ich dużej ilości, zafugowane…. A wszystko dzięki przepięknej pogodzie jaką mieliśmy prawie przez dwa miesiące.

Roboty wykonali:  uczniowie klas budowlanych
Materiały:  dostarczone przez ROD „Poziomka”
Robocizna: CKP – bezpłatnie
 

 
 
Nasze 34 zadanie.

Montaż mebli w Ośrodku Interwencyjno – Socjalizacyjnym w Bełchatowie

Dyrekcja Ośrodka Interwencyjno – Socjalizacyjnego w Bełchatowie poprosiła nasze Cekapowskie Brygady Remontowe o pomoc w montażu mebli. Takie prace były dla naszej ekipy bardzo przydatne, ponieważ rozwijają dodatkowe umiejętności, co w branży budowlanej jest niezwykle ważne i cenne. Wszystko udało się wykonać bez żadnych problemów, meble służą już mieszkańcom Ośrodka. Podziękowania za świetne wykonanie, pomysłowość i chęci dla naszej ekipy budowlanej, która jak zawsze spisała się na medal.

Roboty wykonali:  uczniowie klas budowlanych
Materiały:  dostarczone przez Ośrodek Interwencyjno – Socjalizacyjny w Bełchatowie
Robocizna:    CKP – bezpłatnie

 

 
 
Nasze 33 zadanie.

 
Pomoc osobie w ciężkiej sytuacji materialnej i  życiowej – remont kwatery mieszkalnej

Mieszkańcy podbełchatowskich Zawad Marzena i Marek Polakowie zwrócili się do Cekapowskich Brygad Remontowych o pomoc w przygotowaniu przed zimą kwatery osoby znajdującej się w trudnej sytuacji materialnej. Byliśmy, obejrzeliśmy i ….oczywiście pomogliśmy. Na samym początku zabraliśmy się za wymianę bardzo starego i nieszczelnego okna. Po wstawieniu nowego okna mogliśmy zajęć się już innymi pracami…wymieniliśmy drzwi oraz zamontowaliśmy umywalkę, której na co dzień brakowało…ale to nie wszystko. W całym pomieszczeniu uzupełniliśmy ubytki w ścianach, zagruntowaliśmy je a na sam koniec pomalowaliśmy w bardzo słonecznym kolorze całe pomieszczenie. Teraz w pokoju nawet zimą gościło będzie słońce. Dzięki naszym wspaniałym uczniom wszystkie prace udało się wykonać bez żadnego problemu.
 

Roboty wykonali: uczniowie klas budowlanych i hydraulicznych
Materiały:  dostarczone przez Państwa Marzenę i Marka Polaków oraz podarowane przez CKP w Bełchatowie
Robocizna:    CKP – bezpłatnie

 
Copyright 2016. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego